Jdi na obsah Jdi na menu
 


naivita nezná mezí...

27. 9. 2012

ano i já jsem se dostala do situace a hlavně věku, kdy má mysl byla donucena se konečně sloučit s tělem a začít jej poslouchat, přestat věřit tomu, že moje životospráva nemá chybu.

Dyt jsem do ted neměla problém?? na hlad čokoládu na žízen víno a sem tam dobnout do toho co mi chutná ?? Začala jsem nenápadně naslouchat radám a článkům ženských časopisů.

Jsou úžasné a plné tolik jasných důkazů jak to funguje - světe div se podlehla jsem

 

Celé roky mi bylo jasné, že se mi musí vrátit ovoce mého plodu - nezřízeného životního stylu a myslela jsem jak to perfektně budu zvládat? jsme přec jedna z mnoha a né jen tak nějaká....

Jo jo nastalo období, kdy jsem si velmi vážně připouštěla, že ručička váhy se už asi jen tak k té 50 nevrátí, že ty nádherné skoro nové světlé džíny,šaty a trička co jsem nosila ve 20ti už asi nikdy neobléknu, ale pořád někde v koutku mám malou naději co kdyby....

Bohužel při zjištění, že ručička  váhy mi narůstá a neklame tak ve stejném poměru mi ubývají větší zrcadla a co hůř tenčí se mi šatník a přibývá papírových beden s názvem " jednou to přijde" a nejhorší je mít doma dospívající mužskou ratolest, která si opravdu nebere servítek a klidně mi sdělí: "bože obleč se, na to se nedá koukat?!"  jsem podlehla svodům časopisů, webových stránek s názvem "slevomat ; zapakatel....- sekce - zdraví "

 

S mojí maličkostí podlehla i kamarádka :-) přeci v tom nebudu sama né?

 

A tak věc  vzala do rukou má kamárdka a i přes mé věčné lamentování jak to jde těžce a výmluvy, proč dnes nemohu jet na kolo a cvičit,  při mě stála pevně a jednoho dne mi oznámila, že má pro mě překvápko.

A měla ! doba webových stránek, kde nabízí vše "zapakatel" je přesně pro nás:-) a tak objednala jednu z těch zázračných procedur jak perfektně zhubnout boky, bříško a získat tělo bohyně

Vidina to byla úžasná a lákavá a obě jsme se pro tu lumpárnu nadchly - proč taky né ? zkusit se má přeci vše.

Procedura měla zvláštní exotický název a trvala přes hodinu. Představovali jsme si  co se pod tím pojmeme může schovávat a obě jsme nabyly dojmu, že to nemůže být nic jiného něž jakási procedura, při které budeme v něčem hajat, budeme nádherně oplácané něčím co bude strašně smrdět, ale 100% zabírat a naše těla budou po těch 3 procedurách , které každá máme naprosto bohovské!

Bohovské by byly, kdyby jsem u toho vydržely

To, že si máme vzít lehké sportovní věci v nás ani náhodou nevyvolávaly otázky jiného charakteru než dokonalého odpočinku v těstíčku a tak jsme krom kosmetiky, ručníku vzaly ještě brusle, protože pak nám to pojede a samo jsme si na to vzaly den volna.

V přesný čas jsem dorazily na místo a byly uvítány v krásném prostředí s lahodnou hudbou a požádány o vyzutí a převlečení v šatnách. Uposlechly jsem a cupitaly kam nám bylo ukázáno ještě stále s pocitem natěšení a nedočkavosti. Z šatny jsme přišly v lehce sportovním a v ponožkách k slečně, která provedla naučené povinnosti jako je váha, míra,... a pak se podivila, kde že máme boty? Naivně jsme odpověděli, že nevíme do čeho jdeme a ona nás ujistila, že to nebude problém. Celé natěšené jsme následovali její dokonalou figura a ve chvíli kdy otevřela dveře nám došlo, že boty budeme tutovka potřebovat pro další 2 hodinové lekce.

V místnosti byly 4 běžecké pasy a naše maličkosti byly napojeny na silný gumový pás, který nám byl silně utažen kolem pasu a v přesných pro nás odporných intervalech se nafukoval a vyfukoval.

Slečna nám nastavila nejtěžší zátěž a zmáčkla start, kde jsme hodinu běhaly s  upozorněním dodržet pitný režim odešla a nás nechala osudu.

Dodnes nevím zda jsem něco po 3 hodinových lekcích zhubla? ale silně pochybuji, protože jediné na co jsem se vždy těšila byla návštěva "mekáče" co byl naproti a ty jejich výborné hranolky s kávou a to jsme tam prosím jednou byly naší cvičitelkou -dozorkyní nachytány

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-D

(Pavel P., 16. 12. 2012 17:05)

Tak to jsem se pobavil. :-D Super zážitek jsi měla což? A že nejdou kila dolů? Nevadí,jsi i tak krásná a nejdůležitější pro duševní pohodu je se pořádně a chutně najíst!!!
:-D

:-)

(Petr, 7. 10. 2012 11:59)

..Hani,ty štíhlé (od přírody) babizny v tělocvičnách vydělávají právě na tom,že jsou vysíravé,mají tasemnici (i cvičenou) a machrujou...buďte holky,jaké jste,protože na tom jak vypadáte zas až tak moc nezáleží..pokud je uvnitř srdíčko,chlap to pozná))))