Jdi na obsah Jdi na menu
 


Smrad, který zabíjí

12. 1. 2013

 smrad - tutovka to všichni znáte v nějaké podobě.

A já díky svému velmi citlivému nosíku, že ani ohař by se zan nemusel stydět cítím vše daleko intenzivněji.

Říká se, že podle nosa poznáš kosa a já se nosíkem řídím 

Znáte to.... projde někdo s dokonalou vůní a jsme schopni se otočit a zafantazírovat.....hmm

Znáte to....vlezete do místnosti, která nevoní a nehrozí, že by jste odešli najedeni 

No a já?? těším se na provoněný domov po dlouhém pracovním dni a při otevřeníí dostanu facana smradu z čehosi co po chvíli identifikuji jako včerejší přípravu ryby v koši a jsem schopana větrat i přesto, že je venku bod mrazu.

Přijde synátor z tréninku a můj radar už hlásí .... a já ho terorizují dokud mi opět nevoní 

a ted trpím a se mnou i ti ostatní. Získáním sádry jsem totiž získala i moc smradochů  Štastná, že jsem dostala tu umělou sádru a budu se tedy moci umýt jako člověk ve mě nevzbudila žádný milný dojem, že by to pod ní mohlo schnout trochu jinak a déle? A tak jsem se vesele myla a byla naprosto spokojena  no jo, ale po čase to začalo trochu táhnout a tak proč nejít do bazénu a pořádně ji omýt a následně vysušit pod obrovskýma sušákama (zas tak moc ji přeci namáčet nebudu né??) Bazén a pára - bomba, ale to sušení?? ruka mi v plastové sádře hořela a čas běžel ale, že by byla ruka nějak sušší to tedy né a tedy dosychala celou noc a následně byl cítit i výsledek  No co Vám budu povídat, já to sakra cítila, ale já mám ten jiný nosík né?   Omyl,můj milý, který mě před usnutím vždy dovolí ho naprosto okleštit mi jemně sdělil "ale riku dál" a bylo to tady  už to cítí i jiní!! 

No musela jsem začít maskovat. Na pracovních schůzkách ruku raději strkám pod stůl a v době oběda také - přece jim neskazím chut k jídlu.

A pak jsem udělala hloupost  já milovnice doutníků a pravák jsem neodolala a pod taktovkou několika sklenek jsem si dala co tak ráda a nějak mi nedošlo, že ta umělina natáhne ten kouř a bude ho održovat co nejdéle a se smrádkem, který tam již je vytvoří novou a dokonalou vůni, která by i za dara byla drahá  A tak za sebou vláčím svou dříve milovanou pravačku jako by k mému zbytku těla nepatřila a s ní jde ruku v ruce smrad za který by se ani tchoř nemusel stydět

Vstávám se smradochem, jím se smradochem usínám se smradochem, který mě zabíjí. Můj citlivý nos pláče   bože jak já trpím !!! a aby toho nebylo málo budu si muset sehnat jehlici 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář